Není to ani měsíc, co jsme vás informovali prvními novinkami o blížící se sedmé sérii seriálu The 100. Producenti nás však nenechávají na holičkách a servírují nám nové, potřebné informace k tomu, abychom se pořádně navnadili na poslední pozastavení v postapokalyptickém světě seriálu The 100.

Nebudu zde znovu vypisovat novinky, které byly obsáhlé v minulém článku, pokud jste jej nestihli přečíst, můžete to napravit ZDE. A pak se sem zase vraťte.

Ačkoliv jsme u tohoto seriálu zvyklí na klasických 13 dílů, Jason Rothenberg, showrunner seriálu, se nám rozhodl přichystat překvapení a závěrečnou sérii natáhl rovnou na 16 dílů. Snad se jim pomocí prostoru navíc podaří zakončit veškeré příběhy našich oblíbených hrdinů.

Embed from Getty Images

Už se oficiálně dotočilo. A to 14. března, což je vlastně dobrá zpráva, vzhledem k tomu, že skoro všechny seriály, včetně takových jako Stranger Things či Flash, pozastavují natáčení kvůli koronaviru. Můžeme si být tedy jisti, že i přes tyto otřesné následky nás nečekají u The 100 žádný výpadek, jak to bohužel můžeme očekávat u zbytku. Spousta postav se už stihla emotivně vyplakat na svém instagramu (ZDE si pár můžete přečíst). Samotný Jason Rothenberg řekl:

„Naposledy opustit místo, které jsme společně vybudovali, byl zvláštní a zároveň velmi hořký pocit.“

Rothenberg rovněž slibuje, že se nedočkáme žádného časového skoku, který je pro seriál příznačný. Jediným časovým překvapením bude nejspíš zestárlá Hope (Shelby Flannery), která se nám ukázala už v poslední epizodě šesté série, ale to je nejspíš jediným překvapením.

Nejdůležitější informací je samozřejmě datum! První epizoda sedmé série se na nás těší 21. května ve čtvrtek! Těšíte se?

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz