Ze setu seriálu The 100 ve Vancouveru jsme se dozvěděli nové informace o vztazích mezi postavami, které unikly smrtící vlně radiace zpět na oběžnou dráhu. A za šest let skoku se opravdu hodně změnilo. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

,,Přestože byl na začátku nepravděpodobným vůdcem, myslím, že se vždy dostane do vedení.“ říká Lindsey Morgan (Raven) o Bellamym. ,,Raven nikdy vůdcem nebyla, což je důvod, proč ji mám ráda. Vždycky byla v podstatě ta inteligentní. Voják, pokud vůbec. Ale myslím, že v této sezóně uvidíte, jak Raven s ostatními jsou na sobě navzájem opravdu závislý.

Vzhledem k romantické – nebo alespoň fyzické – historii Bellamyho s Raven je pro fanoušky přirozené, že se zajímají, zda se oba během dlouhého časového skoku na oběžné dráze dali dohromady…

Zdroj: tvline.com

,,Během těch šesti let se mezi nimi nic nestalo.“ říká Lindsey. ,,Ale vždy se navzájem respektují, pečují o sebe a potřebují se. Kdykoliv si procházíte čímkoli traumatickým nebo bouřlivým, okamžitě vás to spojí. Takže jsou navždy spojeni, přestože měli v minulosti sexuální chvilku. Nevím, co se nakonec stane, takže možná tam bude něco víc, ale vždycky budou o sebe navzájem pečovat.

Dokonce i Raven a Murphy, které Lindsey Morgan nazývá „jedním z nejdynamičtějších a nejsložitějších vztahů“ na show, našli způsob, jak to mezi sebou napravit. ,,Stali se přáteli.“ potvrzuje Lindsey Morgan. ,,Šest let bylo dlouhých a byl to velký odpočinek. Murphy se stal jiným mužem. Stal se týmovým hráčem a součástí rodiny, namísto toho, aby byl sám, jak obvykle býval.“ Lindsey také říká, že má Raven opravdu blízko k Emori, s kterou jsou velmi dobré přítelkyně.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz