Je to tak, 5. série utekla jakoby nic a my už se můžeme těšit na tu šestou. Jaké bylo finále? Na co se můžeme těšit za rok?

Damocles part 2

Ať už se tato série mohla jmenovat „šaráda stran“, protože prakticky žádná postava nedokázala vydržet s jedním názorem, nakonec se finále vytvořilo jako McCreary vs všichni ostatní“. On ale neváhal a rozhodl se celý Eden pohřbít. Nejen stovka potom byla nucena znovu opustit zemi a vrátit se do vesmíru.

Ve vesmíru si naši hrdinové uvědomili, že zdevastovanou Zemi mohou znovu navštívit až za 10 let. Vzhledem k nedostatku surovin potřebných k přežití, se proto rozhodli přesunout do cryospánku. Ještě před usnutím jsme viděli silný rozhovor mezi Octaviou a nedůvěřivým Bellamym, Madi a Clarke a rovněž – Clarke a Bellamym.

A pak najednou… šok! Clarke se s Bellamym probouzí o více než 100 let později a vítá je Jordan – nová postava, o které se velmi brzy dozvídáme, že je synem Montyho a Harper!

Zdroj: https://www.spoilertv.com

Oba totiž odmítli uložit se do cryospánku a rozhodli se poklidně strávit 10 let pospolu. To jim bohužel nevyšlo a na základě nahrávek se společně s Clarke a Bellamym dozvídáme o narození Jordana a jeho uložením do cryospánku – kdy mu bylo 26 let! Rovněž sledujeme stárnoucího Montyho truchlícího ze smrti Harper – Země je totiž i po 10 letech stále nestabilní a proto přichází to největší překvapení této série.

Celé lidstvo totiž míří na novou planetu!

-reklama-