V nejnovější epizodě seriálu The 100 jsme se seznámili s řadou nových postav, obyvateli měsíce Sanctum, kde velí tajemný Russell Lightbourne. Ten se zdá přátelský a nekonfliktní. Je tomu ale skutečně tak? „Stovka“ nás už několikrát přesvědčila, že se takřka žádné nové postavě nedá věřit. Může mít tento klidný vůdce zaječí úmysly?

1) The Children of Gabriel

Gabrielovy děti, které se nám představili rovněž v minulé epizodě, jsou zatím zobrazeni především jako jakási odbojová skupina lidí na pokraji společnosti, jenž byli vyhnání z osady a kteří násilně bojují proti vůdčím osobnostem Sanctumu (jejich heslo – „death to Primes“ o tom silně nasvědčuje). I přesto, že nám byli zprostředkování především jako „ti zlí“, co když se opět jedná o jeden z typických zvratů a tato revolucionářská skupinka má dostatečný důvod, proč se vzpouzet?

Zdroj: https://www.syfy.com

2) Delilah

Další novou postavou, jenž nám byla ve 3. epizodě představena, byla Delilah. Ta – mimo jiné, že naprosto učarovala Jordana (jenž díky tomu vyslepičil nechvalnou přezdívku Clarke a Octavie), zmíní, že se má stát součástí rodu Primes. To by mohlo být ještě v mezích pořádku, zvláštní je však její podotknutí při prvním polibku s Jordanem, kdy doufá, že to nebude její poslední pusa. Mohlo by to znamenat, že její nové obsazení v této kolonii neznačí úplně pozitivní směr životem?

3) Nightblood

Russell je po zjištění minulosti Clarke velmi skeptický a odmítá pustit naše hrdiny do jejich kolonizace. Je rozhodnuto, Clarke aspol. se budou muset naučit žít mimo jejich území nebo se dokonce vrátit zpět do vesmíru. To se však změní ve chvíli, kdy si Russell všimne černé krvi, jenž proudí ze zranění Clarke. Tento fakt ho společně s tím, že pomohla při záchraně Delilah od unesení, donutí změnit své rozhodnutí a všichni můžou zůstat. Clarke to zanechá na pochybách a všímáme si jejího strachu o Madi jako právoplatné majitelky nightblood.

Zdroj: https://twitter.com

Jaké jsou skutečné záměry či „nezáměry“ této nové postavy se dozvíme v následujících dílech, jenž vycházejí každé úterý. Máte nějaké návrhy? Dejte vědět.

-reklama-