Děj páté série postapokalyptického seriálu The 100 se neodvratně řítí ke konci a nás čeká už jenom pár epizod. Vzhledem ke zhušťujícímu napětí mezi lidmi v seriálu můžeme nanejvýš očekávat, že seriál skončí smrtí některé z postav. Ačkoliv si velmi přejeme, aby tyto fakta byly pouhými domněnkami, pojďme si projet ty největší kandidáty na letošní zmizení se seriálu.

Octavia Blake

Zdroj: http://collider.com

A to bezkonkurenčně. Z Octavie se po pěti sérií stala pořádná diktátorka a velitelka svého kmene Wonkru, která jde přes mrtvoly a momentálně především přes svého bratra a nejvyšší spojence. Spousta fanouškům už pěkně pije krev, proto vznikají teorie, zde nás tímto scénáristé nepřipravují na její smrt. Octavii hrozí smrt jak ze strany Diyozine a McCrearyho armády, tak i od nejbližších – Clarke na ni už jednou vztáhla pistoli.

Indra

Zdroj: https://seat42f.com

Indřina smrt by mohla zahrát velkou roli v uvědomění si chyb, které Octavia udělala. Je proto dost možné, že scénáristé nechají zabít tuto badass zemšťanku k napravení Octaviiného charakteru. Zároveň to však může být samotná Octavia, která ji zabije – je to přece zrádkyně. Dalším diskutabilním faktem je, že její představitelka – Adina Porter – je momentálně zatížená natáčením osmé série seriálu American Horror Story, což je poměrně velký důvod k odchodu ze seriálu.

Bellamy Blake

Zdroj: https://www.tvfanatic.com

Co může být epičtějším koncem této série, než smrt hlavního hrdiny jako je Bellamy. I ten má spoustu možností, jak opustit seriál. Opět by mohl trochu zahrát na Octaviine city, stejně jako u smrti Indry. Ale opět se tu nabízí možnost, že by za jeho smrtí stála samotná sestra – Octavia. Myslím si, že takové zakončení vztahu, kteří tito sourozenci měli po celý seriál, by byl skutečně obrovsky epický a brutální.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz