Postapokalyptický seriál The 100 je na našich obrazovkách již nějaký ten pátek a zatím čítá šest povedených sérií po třinácti dílech. V tomto roce se dočkáme sedmé série, která bude zároveň tou poslední. Co o ní zatím víme?

Producent Jason Rothenberg se nedávno rozpovídal nad otázkami týkajícími se poslední série a trochu nám poodhalil, co můžeme očekávat. Šestá série skončila, jak jinak, než otevřeně. Nejvíce nás překvapila o něco starší Hope (Shelby Flannery), která vylezla z podivné Anomálie, zároveň také smrt či ztracení naší milované a nenáviděné Octavie (Marie Avgeropoulos). Pořádně nevíme, co měla závěrečná scéna vlastně znamenat, dobrou zprávou tedy je, že se na začátku sedmé série ocitneme ve stejné časové rovině, v jaké jsme se se seriálem v létě 2019 rozloučili. Tudíž budeme společně s Bellamym (Bob Morley) a dalšími přeživšími zjišťovat, co se stalo.

View this post on Instagram

I haven’t tooted or tweeted about this yet cause like everyone else I’m not confident I know the line between self aggrandizement and self promotion. Or if self promotion is even totally necessary. Which maybe it isn’t. Maybe by simply doing what gets you excited and doing it with vigor and love, your work spreads wide beyond what any instagram blurb will touch. But it’s 2019 and looks like these questions are gunna continue being relevant. Social media is confusing. And it calls for responsibility and respect. And I also realize that all this may sound ostentatious and besides any real point. Because it is. The real point is: Hey guys, I’m on a sci fi where I pretend to be a proper badass. It’s called The 100, and my character develops throughout season 7. It’ll be twisted and wicked. The even realer point is: My cup is filled with gratitude. Always stand behind what you want with sovereignty and without shame. But you know that! Have a nice day

A post shared by Smelly Bean (@shelby.flannery) on

Casting se nám samozřejmě moc nemění. Kromě zmiňovaných postav, kde velkou roli nejspíš dostane právě Hope (u které rovněž už víme, že by neměla být zápornou postavou) se opět můžeme těšit na Raven v podání Lindsey Morgan, která si rovněž i zarežíruje jednu epizodu, Echo (Tasya Teles) a samozřejmě hlavní postavu Clarke, kterou ztvárňuje Eliza Taylor.

Dočkáme se ale klasicky i několika nových tváří, zatím se můžeme těšit na nové vězně ze základny Eligius IV. Tím prvním bude postava jménem Nikky, která byla bankovním lupičem a zabijákem a která má být hodně nevypočítatelná a divoká. Tuto postavu pak ztvární Alaina Huffman. Druhou potvrzenou novou postavou pak je Hatch, kterého ztvární herec Chad Rook, který bude mít nejspíš nějakou romantickou linku a nebude tak „agresivní“ jak zmiňovaná Nikky.

View this post on Instagram

I love my job……lol. #ActorsLife

A post shared by Chad Rook (@chadrook) on

Rothenberg rovněž potvrdil, že otravný Sheidheda, který v minulé sérii pěkně motal hlavu mladičké Madi (Lola Flanery), se opět vrátí a opět bude ohrožovat naše postavy. Což není žádným překvapením, všichni víme, jak to s ním v šesté sérii dopadlo. Sedmá série rovněž bude obsahovat potenciální pilot pro spin-offový seriál, který nás zavede do období před původní Stovkou a o kterém si můžete přečíst více ZDE. Tato epizoda pak ponese název Anaconda.

Seriál The 100 se na obrazovky vrací už v tomto roce a o dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz