Téměř rok jsme na nové info k oblíbenému postapokalyptickému seriálu The 100 čekali marně. Teď se však s novinkami týkajícími se sedmé série roztrhl pytel. A my máme radost.

První velkou novinkou byl zveřejněný dvacetisekundový teaser, jež nás dost potěšil a který rozebíráme v TOMTO článku (tak se na něj podívejte a pak se sem vraťte). Brzy na to jsme se dočkali oficiálního traileru, který nalákal i ty největší skeptiky a pochybovače. Teď se dostáváme k oficiálním fotkám, které opět odhalují něco nového. No a za necelý týden zde máme první epizodu!

Už dávno víme, že sedmá finálová série bude opravdu nabitá a proto se bude skládat celkem ze šestnácti epizod namísto původních třinácti. Je fakt, že Jasonovi Rothenbergovi, hlavnímu tvůrci seriálu, teď musí záležet na tom, aby každou příběhovou linii jednotlivých postav dotáhl do závěrečného konce, proto máme z tohoto rozšíření radost. A že se bude co řešit.

Závěrečná epizoda šesté série v nás nechala spoustu otázek. Planeta Sanctum, kde naše stovka (respektive těch deset lidí, co z první série přežilo) společně se zemšťany sjednocenými do kmene Wonkru přistála, se teď musí srovnat s rozpadem jejich vládnoucí rodiny Primeů, kde kromě Russella, jenž je uvězněn, všichni zemřeli. Rovněž se na ně chystá další vězeňská loď Elegius, kde se setkáme s kupou nových postav (které rozebíráme ZDE), vrtá nám hlavou také tajemná zelená mlha, která přidala ještě nenarozené Hope nějakých dvacet let navíc a vzala nám polomrtvou Octavii, a taky tam pořád někde straší zlý commander Sheidheda. Takže nakonec šestnáct epizod možná ani nebude stačit.

FOTO: The CW Network

Na nejnovějších fotkách pak vidíme hlavní postavu Clarke, kterou hraje herečka Eliza Taylor. Tak nějak očekáváme, že se opět chopí vůdčího postavení a bude se snažit získat si na svou stranu původní obyvatele Sanctumu i vyvrhely od Gabriela. Rovněž si všímáme i oblíbené Indry ztvárněné Adinou Porter či vedlejší postavy Nathana Millera, který zde možná zastane větší roli.

Zdroj: The CW Network

Dalšího pak vidíme Jordana v podobě Shannona Kooka, ten byl značnou část minulé série zraněn, zde snad získá trochu větší prostor.

Zdroj: The CW Network
Zdroj: The CW Network

První epizoda závěrečné sedmé série seriálu The 100 vychází příští středu, tak se na ni nalaďte trailerem:

Související:

The 100: další novinky týkající se poslední sedmé série postapokalyptického seriálu

The 100: Herci postapokalyptického seriálu se na sociálních sítích po šesti letech loučí s natáčením

The 100 – nový seriál z postapokalyptického světa je nejspíš na cestě!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz