Po měsíční pauze nám začala druhá polovina 2.série seriálu The 100. Zahájena byla epizodou 02×09 – Remember Me, kterou jsme mohli vidět již minulý týden. A přesto, že druhá část teprve začala minulý týden, tvůrci a herci mají již natáčení za sebou, jak nám dal tvůrce seriálu, Jason Rothenberg, vědět na Twitteru. A nebyla to jediná věc, kterou nám prozradil.

Momentálně nejdiskutovanější informace je Jasonův tweet ohledně nové natáčecí lokace pro finále 2.série – oceán! O odchodu k oceánu jsme v seriálu už dříve slyšeli. Pokud si pamatuji správně, Octavia a Lincoln tam chtěli odejít společně. Jelikož se jejich plány nezdařily, oceánu jsme se nedočkali, ale jak to tak vypadá, tak kdo to u oceánu chtěl vidět, nebude už čekat dlouho.

Výstřižek

Překlad: Poslední velký den natáčení finále 2.série The 100. Postavili jsme oceán! Budou se v něm dít špatné věci. Ani jedna z nich ale nebude to, že mě do něj skupina hodí.
Zajímavost: Jasona do toho oceánu při natáčení opravdu hodili.

Dále tu mám pár informací pro fanoušky knižní předlohy seriálu. Ale nejsem si jistá, jestli Vás jimi potěším.
Pokud jste četli knížku a chtěli byste vidět v seriálu i postavy, které se tam zatím neobjevili, tím myslím například Glass a Luka, tak pro vás mám špatnou zprávu. Jason na tuto otázku odpověděl, že Glass ani Luka rozhodně neplánují v seriálu představit, protože knížka a seriál jsou dva různé příběhy.

Výstřižek

Překlad:
– Přemýšleli jste někdy o přidání Glass a Luka do seriálu?
– Ne. Kniha je kniha. Seriál je něco úplně jiného.

Zajímavost: Jason psal pilotní díl v době, kdy knížka ještě ani nebyla dopsaná. Proto jsou tyto dva příběhy tolik odlišné.

Pro ty, kteří dosud nevěděli, že knižní předloha vůbec existuje, a chtěli by si jí přečíst, je možno ji zakoupit v každém pořádném knihkupectví. Můžete si ji koupit v originále (The 100) nebo v češtině (Prvních 100). Knížku napsala Kass Morgan.
A pokud jste fanoušky knížky, nedávno byl vydán druhý díl v češtině – 21.den! Samozřejmě je k zakoupení i v originále (Day 21).

A pro konec tohoto článku tu máme názvy epizod 02×11, 02×12 a 02×14.
02×11 – Coup de Grâce
02×12 – Rubicon
02×14 – Bodyguard of Lies

2. série bude mít celkem 16 epizod.

-reklama-