Byl zveřejněn oficiální popis ke 3. sérii The 100, který si můžete přečíst v tomto článku. Vysílání třetí série začne na začátku roku 2016.

the-100-new-header

Po dvě sezóny byli uprchlíci ze Stovky, kteří byli posláni na Zem, ve válce. Nejdříve mezi sebou, poté se Zemšťany, a konečně s Mount Weather. Hodně životů bylo po cestě ztraceno. Všichni ztratili svou nevinnost. Tou tvrdou cestou poznali, že v boji o přežití nejsou žádní hrdinové a žádní padouši. Jsou jen ti živí a ti mrtví. Ale nyní je válka u konce. Boj proti Mount Weather skončil úspěšně. Vězni se vrátili domů, zdánlivě v míru, ale mohou najít mír i v sobě poté, čemu museli uprchnout? A je v životě něco víc než jen přežívání?

Bohužel, jejich znovu-nalezený pocit normálnosti nebude trvat dlouho, a jejich životy se změní navždy, když staré i nové hrozby otestují jejich loajalitu, dotlačí je přes své hranice, a donutí je ptát se, co to vůbec znamená být člověkem? Nejdříve bojovali za své životy. Potom za své přátele. Nyní budou bojovat za lidskou rasu samotnou…

Co na popis říkáte, co bychom mohli ve třetí sérii čekat? O všechny názory a připomínky se s námi můžete podělit prostřednictvím komentářů.

[fbcomments]
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz