Poslední minuty poslední epizody byly skutečně zajímavé. Byli jsme svědky Josephine v těle Clarke, která se úplně v pohodě přizná Murphymu o její totožnosti. A Murphy…překvapivě nevyšiluje?

Murphyho pochod napříč seriálem je celkově velmi zvláštní. Ještě v první sérii to byl zatracený šmejd a otrava, který štval hlavní hrdiny i fanoušky samotné, postupem času se mu však podařilo prolomit ledy, ukázat charisma a stát se jedním z nejoblíbenějších postav a takovým antihrdinou celého seriálu The 100.
V druhé epizodě, kdy byl kvůli rudému slunci na pár minut zbaven zdravého rozumu, je Bellamym – rovněž pod vlivem slunce – utopen v jezeře. Je sice zachráněn, ale „zpátky k živým“ se vrací vyděšený a tvrdí, že vidí peklo, do kterého směřuje. To z extrovertního charakteru dělá vyděšeného velmi depresivního chlapce, který se přestává projevovat.
Zdroj: https://ontvtoday.com
Když za ním Josephine v těle Clarke přijde, svěří se mu a nabídne mu mlčení a spolupráci pod zárukou jeho nesmrtelnosti. Je to nejspíš právě na základě jeho nově nabytého strachu ze smrti. Představitel Murphyho, Richard Harmon, o tom řekl toto:
„Myslím si, že Murphy udělal to, co musel. Vlastně tam nebylo ani moc na vybranou.  Sám nevím, někdo je na něho naštvaný, ale ona mu prozradila tak děsivé tajemství, navíc byli v domě jejich obyvatel, takže Murphyho šance, že by nabídku odmítl, nebyly zrovna přívětivé. Nejspíš by ho zabila.“
Zdroj: https://www.syfy.com
Co se budí dít nejen s Murphyho charakterem si budeme muset ještě týden počkat, další epizoda vychází 11.6.
Zdroj: https://www.tvguide.com
Titulní obrázek: https://www.tvinsider.com
-reklama-