Po dvoutýdenním čekáním jsme se opět mohli dočkat nového dílu seriálu The 100. Tento díl byl věnován především vztahům mezi lidmi z vězeňské lodě. Velkou roli zde získala taky Madi a pro mnoho shipperů Bellarke znamenal tento díl nepěknou změnu v plánech. Co dál?

Úsvit Velitelky

Madi během implantace Plamene

Bellamy chce s Indrou a Gaiou využít Octaviine neschopnosti a vložit do Madi plamen. Ta souhlasí, zatímco Clarke vyšiluje a ostře se pohádá s Bellamym. Operace se sice zdaří,ale již probuzená Octavie se spojí s emocionálně vypjatou Clarke a snaží se obřad překazit. Na základě toho je Bellamy společně s Indrou a Gaiou zatčeni a Clarke ve chvilce nepozornost odjede s nově osvícenou Madi.

„Neohrožená“ Octavia

Že by slzy v očích?

Pro Octavii byl tento díl jedním velkým šokem. Po jejím probuzením sledovala zradu její nejbližší, Indry, která odmítala odhalit pravdu o jejím otrávení. Nakonec se díky Clarke dostala až k Madi, kde se opět setkala se svým bratrem a zrádkyněmi Indrou a Gaiou. Zatkla je a potvrdila teorie snad všech fanoušků – vyhlásila válku proti Madi, o které řekla, že je falešnou Velitelkou. Na konci nám scénáristé ukázali, že i v ní se ale stále skrývá ta ustrašená holčička, schovaná pod podlahou.

McCreary vs Diyoza

Rozpory získávají na obrátkách

Napětí mezi McCrearym a Diyozou je stále větší. Velkým mezníkem je pak Abby se svým lékem. Ten před McCrearym skrývají,protože chtějí, aby zemřel. Nakonec mu to vyzradí Murphy, který společně se svojí skupinou zajatců usiluje o vypuknutí války mezi těmito dvěma postavami. Bitva nakonec skutečně vypukne a McCreary zajme Abby.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz