Máme za sebou další díl a napětí stoupá. Střetnutí dvou sil bojující o místo k životu se nezaměnitelně blíží a my v tichosti a s nervy sledujeme měnící se vztahy jednotlivých postav. Co přinesl tento díl?

„My sister, my responsibility“

Octavia zrazena vlastním bratrem

Už od minulého dílu jsme očekávali vzpouru na Octavii. Přes mrtvoly – a to doslova do toho šla Clarke. Bellamy si v tomto tak jistý nebyl na základě faktu, že musí zradit svoji sestru. Jejich vzpoura však byla odhalena a Octavia Clarke bez milosti odsoudila k popravě. Na to zareagoval Bellamy a dal Octavii drogu, která ji poslala do kómatu se slibem, že se probudí v míru ve spojenectví s Diyozou. No, to jsme teda zvědaví.

Kopanec od Abby

Nejspíš poslední společné obejmutí

Raven se konečně a radostně setkává s Abby, která jí namluví, že je Diyozou nucena léčit její lidi. Raven jí pomůže na základě svých mechanických znalostí, v průběhu však zjistí, že je Abby závislá na lécích, které dostává od Diyozy. Odmítne dál s Abby spolupracovat, načež ji Abby uštědří pár elektrických šoků do krku! Co to sakra?!

Červi opět v akci

Poslední záběry na Karu Cooper

Dočkali jsme se scény, na kterou čekali snad všichni vzorní fanoušci The 100 od druhé epizody této série – ano, Kara Cooper je mrtvá! Zabila ji Clarke společně s Bellamym, kteří se tímto způsobem snažili Octavii ukázat nesmyslnost celé blížící se války. Octavia je však prokoukla a i Monty razantně změnil názor na jeho přátele.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz