Comic-Con je kulturní akce pro ty největší fanoušky filmů, seriálů, komiksů, videoher a hudby, která se každoročně od roku 1970 pořádá v San Diegu. I další města však nezůstávají pozadu a dnes se festival rozšířil třeba také do New Yorku, Chicaga, Japonska či právě Brazílie. Odtud jsme nedávno dostali slušnou řádků nových plakátů a trailerů nejen k nadcházejícím komiksovým snímkům. Kromě toho jsme obdrželi zprávu, že příště tuto akci navštíví i Matt Reeves, přičemž odprezentuje svého Batmana.

Kromě zajímavého obsazení, které do hlavních rolí diktuje třeba nejslavnějšího upíra na světě Roberta Pattinsona, se můžeme těšit i na spoustu záporáků. Objeví se Catwoman v podání herečky Zoe Kravitz (X-Men, OUTsideři, Šílený Max), Hádankář, kterého ztvární Paul Dano (Švýcarák, Zmizení) a také Tučňák (Colin Farell). Spekuluje se, že by se však padouchů mělo objevit dohromady šest – nic však není potvrzeno.

O hlavní příběhové lince Bruce Wayna se toho příliš neví, snad jen to, že snímek bude zasazen do 90. let minulého století pár měsíců poté, co samozvaný ochránce Gothamu započne svou hrdinskou kariéru. Podle samotného režiséra se má jednat o plnohodnotnou součást současného DCEU Universa, ovšem leccos se stále může změnit. Kromě temné stránky má film dominovat také svými akčními scénami a skvěle nasnímanými záběry, což je přesně to, po čem fanoušci touží. Přidává tomu i fakt, že se Pattinson na sociálních sítích chlubil fotkami z tréninku a statusy o tom, jak se naplno ponořil do bojového umění Jiu-Jitsu.

To, že na brazilský comic-con Matt Reeves dorazí i s nějakými těmi novými materiály navíc je skvělá zpráva. Nejenom, že s největší pravděpodobností dostaneme první ukázku a pohled na celou věc, ale také plakáty, aktualizace ohledně herců a ostatních tvůrců. Mimo to dostaneme plnohodnotný rozhovor, kdy Reeves zodpoví nejčastější dotazy od diváků.

Nový Batman dorazí do českých kin v červnu 2021.

-reklama-