Režisér Matt Reeves zveřejnil vůbec první oficiální fotky nového Batmobile z jeho filmu The Batman (2021). Na snímcích lze vidět i Roberta Pattinsona, nového Batmana. Nová verze Batmanova kultovního auta připomíná klasická americká auta ze 70. let minulého století, avšak pořádně komiksově upravené.

Matt Reeves již v minulosti zdůraznil, že jeho Bruce Wayne bude v jeho snímku Batmanem teprve druhým rokem. I proto nebude jeho vybavení tolik hi-tech, jak jsme mohli vidět například ve filmu Justice League. Režisér chtěl, aby byl jeho Batman mladší a méně zkušený než ten, kterého ztvárňoval Ben Affleck, aby mohl postavu postupně rozvíjet a umožnit divákům sledovat jeho evoluci. Nová Batmobile je inspirován komiksovou předlohou, což vítají skalní fanoušci DC Comics.

Již dříve byla zveřejněna fotka Roberta Pattinsona v kostýmu Batmana, která byla fanoušky přijata pozitivně. Samotný Ben Affleck se vyjádřil, že Robert je skvělou volbou pro roli jednoho z nejznámějších maskovaných hrdinů a že má jeho plnou podporu. Snímek The Batman bude mít v českých kinech premiéru 24.06.2021.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz