Kolem slibované další sólovky Batmana s novým hercem v přední roli se shlukují další a další známé tváře. A jednou z nich je i talentovaný herec Jonah Hill. Koho ve filmu ztvární?

O snímku s názvem The Batman zatím nevíme příliš. Režírovat ho bude Matt Reeves, který rovněž režíroval i snímky Úsvit planety opic a Válka o planetu opic. Snímek očekáváme v roce 2021 a stěžejní role Batmana se ujme charismatický Robert Pattinson, známý především díky sérii Twilight Sága. Dalším obsazeným je herec Jeffrey Wright, kterého známe například ze seriálu Westworld či série Hunger Games. Ten si střihne roli Jamese Gordona, policejního komisaře, který s Batmanem úzce spolupracuje.

A ve filmu se dočkáme i herce Jonaha Hilla, kterého jsme mohli vidět v komedii Superbad či sérii Jump Street. Jaké role se zhostí zatím nevíme, každopádně nabídky krouží kolem dvou známých záporáků BatmanaEdwarda Nygmy jako Hádankáře, nebo Oswalda Cobblepota neboli Tučňáka. Obě tyto postavy si už ve filmových scénách dobyly své místo – Hádankáře ztvárnil Jim Carrey ve filmu Batman navždy a Tučňáka herec Danny DeVito ve filmu Batman se vrací. Každopádně, vidět alespoň jednu z těchto známých postav v podaní Jonaha Hilla zní více než slibně.

Scénář k filmu The Batman je již dopsaný a natáčet se má začít na začátku příštího roku. O všech dalších novinkách vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst!

zdroj: https://screenrant.com

-reklama-