Nezřídka se nějakou dobu před premiérou daného filmu konají zkušební projekce, které jsou zdánlivě obyčejným promítáním filmu, ale reakce diváků jsou důležité, protože dávají tvůrcům filmu představu o tom, zda bude film v dané podobě kvalitativně úspěšný. Na základě toho se rozhoduje o možných úpravách filmu. Zdá se však, že společnost Warner Bros. posouvá testovací projekce na vyšší úroveň.

Rok se pomalu chýlí ke konci a další březen už klepe na dveře. S ním přichází i dlouho očekávaná premiéra filmu The Batman, tentokrát s bývalým idolem teenagerů Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Již trailer nás připravil na to, že na diváka čeká dechberoucí zážitek a možná právě proto Warneři pojali testovací projekce spíše jako součást kampaně. Podle několika zdrojů byla takto promítána ne jedna, ale hned dvě verze tohoto připravovaného filmu. A i když se často říká, že za vším je třeba hledat ženu, tentokrát platí, že za vším je třeba hledat muže.

Již nějakou dobu je známo, že se ve filmu vedle již zmíněného Roberta Pattinsona, Jeffreyho Wrighta, Colina Farrella a Zoë Kravitz objeví i Barry Keoghan. Devětadvacetiletý irský herec si už stihl udělat dobré jméno v titulech jako Zabití posvátného jelena, Dunkerk, seriál Černobyl a nejnověji předvedl svůj talent v marvelovském snímku The Eternals, takže je divákům už docela známý, takže není překvapením, že dostal roli v tomto připravovaném komiksovém filmu. Ale právě on, respektive tato postava, má být důvodem vzniku dvou verzí filmu.

Je známo, že Keoghan ve filmu ztvární důstojníka městské policie Stanleyho Merkela. Na internetu se však začaly šířit spekulace, že Keoghan bude hrát i Batmanova nemesis, zlotřilého Jokera. Přesně tak. Je docela možné, že kromě již potvrzených padouchů, Tučňáka, Hádankáře a Catwoman, se ve filmu objeví i arci zloduch Joker.

Na definitivní odpověď na otázku, kolik padouchů se ve filmu nakonec objeví, si budeme muset ještě chvíli počkat. Už teď by ale mělo být jisté, která verze nakonec tento pomyslný souboj o přízeň diváků vyhraje, protože podle jednoho ze zdrojů proběhla minulý týden poslední testovací projekce a studio už rozhodlo o verzi, která nakonec skončí na plátnech kin po celém světě. Jisté je také to, že případnou novou verzi Jokera uvidíme už 3. března 2022, kdy do kin dorazí film The Batman. Případně se ho možná dočkáme v režisérském sestřihu, protože v nedávné minulosti se už nejednou stalo, že se komiksové filmy od Warnerů dočkaly takových verzí.

Zdroj: collider.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.