Fanoušci ságy Star Wars nechť zbystří. Poslední květnová epizoda The Big Bang Theory slibuje velkolepou návštěvu – představitele Luka Skywalkera Marka Hamilla.  

Není žádné tajemství, že ve finálovém díle 11. série si Sheldon (Jim Parsons) s Amy (Mayim Bialik) řeknou své „Ano“. Tvůrci avizovali, že tato svatební epizoda bude dost možná nejdůležitější v historii sitcomu, máme se prý rozhodně na co těšit a to hlavně, co se týče svatebních hostů.

                                                Zdroj: glamour.com

Je už určitým zvykem obsazovat do rolí slavné osobnosti, v minulosti si zde zahrál například nedávno zesnulý astrofyzik Stephen Hawking nebo král komiksu Stan Lee.  Svatba nebude výjimkou – známými postavami se bude doslova hemžit. Svatebčanem, který zazáří nejvíc bude nepohybně právě Mark Hamill alias Luke Skywalker. Podrobnosti zatím nejsou známy, je ale pravděpodobné, že bude hrát sám sebe. Jak se asi Sheldonovi povedlo dostat na svoji svatbu samotného Luka Skywalkera, jednu ze svých životních ikon?

Dalšími novými tvářemi, které na svatbu dorazí, bude herečka Kathy Bates známá především z American Horror Story a kouzelník Teller z Penn and Teller.

                                               Zdroj: Hollywood Reporter

Jak jsme již informovali v minulém článku, poprvé budeme mít také možnost spatřit Sheldonova bratra Georgieho, kterého si zahraje Jerry O´Conell. Nebude chybět ani Sheldonova matka ( Laurie Metcalf) a jeho sestra- dvojče Missy (Courtney Henggeler).

Kromě toho se bude na svatbě motat plno postav, které v seriálu pravidelně vídáme, mezi nimi geolog Bert ( Brian Posehn), Sheldonův neoblíbený kolega Barry Kripke ( John Ross Bowie), Will Wheaton a mnoho dalších.

Finále bude odvysíláno 10. května na stanici CBS.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz