Víme, že jste pořád zničeni z konce Pretty Little Liars, ale máme tu skvělou novou show, která Vás rozveselí. Přečtěte si dvanáct důvodů, proč budete přímo nadšeni z tohoto seriálu a pak se podívejte na nejnovější první tři epizody.

1. Bold Type následuje tři ženy, které spolupracují na jednom z nejlepších časopisů v NYC, Scarlet.

Stejně jako lhářky jsou tyto ženy kariérově založené, zábavné, inteligentní a směšné.

2. Jane – spisovatelka

Jane může čas od času bojovat s její nejistotou, ale nikdy neodchází od toho co chce – píše články, které chce číst každá dívka.

3. Kat – ředitelka sociálních médií

Tato dívka je modelem každého. Stejně jako Hanna Marin, je přesvědčená, hlučná a nebojí se mluvit o věcech, na kterých jí opravdu záleží. Budete ji milovat.

4. Sutton – asistentka se snem pracovat v módě

Sutton chce prorazit v práci, v níž je těžké se někam dostat, ale máme v ní důvěru, že si splní svůj sen už jen proto, jak je odvážná.

5. Dámy mají přátelství, která je stejně silné jako lhářek

Jednou z našich oblíbených věcí o PLL bylo přátelství mezi ženskými postavami. Lhářky byly navzájem upřímné a také si uměly odpouštět. Myslíme si, že je bezpečné a v pořádku říct, že v Bold Type uvidíme podobná pouta přátelství.

6. Říkají si všechno

Ani jedné z nich nedělá problém mluvit mezi sebou o sexu. Jak by to taky mohl být problém, když prakticky pracují pro časopis na toto téma.

7. Není nic co by pro sebe navzájem neudělali

Doopravdy nic.

8. Je to zábava

Některé úseky stojí vážně za zasmání. U této show se nudit nebudete, to můžeme slíbit.

9. Seriál dokáže zvýšit sebevědomí

Scarlet je pro některé jenom časopis, ale pro jiné je to silné pouto mezi ženami a je to jako jejich rodina. Ať už zažíváte těžké časy nebo dobré, Scarlet je tu vždy pro Vás. Seriál je inspirativní, abyste dosáhli toho, co v životě chcete.

10. Seriál se zabývá kolem otázky, co to vlastně znamená být žena

ISSUES – „Pilot“ (Freeform/John Medland)
MEGHANN FAHY, KATIE STEVENS, AISHA DEE

Ze sledování PLL víme, že je uvnitř ženy mnohem víc než to, co vidíte navenek, a rádi uvidíme další show, která v této myšlence pokračuje.

11. Zkoumá sexualitu

Bold Type to dělá stejným způsobem, jakým to dělalo PLL. Emily byla vzorem pro nás všechny a vypadá to, že budeme mít i další vzory v tomto seriálu.

12. A také vztahy

Můžete si zamilovat nové páry i problémy mezi nimi. I v PLL jsme měli zakázanou lásku mezi Ariou a Ezrou, v Bold Type najdete jeden pár, který to má trochu podobně.

Pokud nevíte co sledovat po konci Prolhaných Krásek, tohle je rozhodně to pravé pro Vás.