Pokud patříte mezi fanoušky kontroverzního seriálu The Boys, který divákům nabízí trochu jiný pohled na různé superhrdiny a zároveň nepostrádá krev, nadávky ani sexuální scény, je pro vás čekání na třetí sérii více než útrpné. Zdá se však, že toto dlouhé čekání pomalu končí. Bylo odhaleno datum zahájení nové série a navíc to není jediná skvělá zpráva týkající se této série.

Tvůrci seriálu, v rámci vlastního fiktivního zpravodajského pořadu Vought News Network (VNM) TV show Seven on 7 with Cameron Coleman, vydali krátkou upoutávku, ve které se dozvídáme, že třetí řada The Boys bude mít premiéru 3. června 2022.

Na první pohled to vypadá jako dlouhá doba, ale neměli bychom zapomínat, že do premiéry se určitě objeví spousta trailerů, televizních spotů a propagačních fotografií, takže čas uplyne poměrně rychle.

Jak jsme však psali na začátku tohoto článku, datum uvedení chystané série není jedinou dobrou zprávou. Podle serveru Collider uvidíme v den uvedení ne jeden, ne dva, ale hned tři díly. Je pravda, že zbytek série bude vysílán tradičním tempem, tedy co týden, to díl, ale vzhledem k úvodní trojité porci nových dílů to vypadá, že se fanoušci tohoto seriálu dočkají Vánoc už na začátku června.

Co se týče novinek o nové sérii, zdá se, že se alespoň částečně vrátíme do minulosti. Eric Kripke, showrunner seriálu, totiž tvrdí, že se dozvíme, jací superhrdinové předcházeli současné partě Sedmičky, neboli skupině superhrdinů, kolem níž se částečně točí děj seriálu. Kromě toho tato série ukáže místní společnost 60., 70. a 80. let.

Ale teď si už můžete pustit část výše zmíněného pořadu, kde sami uvidíte datum uvedení, třetí série The Boys.

Zdroje: collider.com, Prime Video, (VNM), the-boys.fandom.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.