Třetí série netradičního seriálu o superhrdinech The Boys se neskutečně rychlým způsobem řítí vstříc televizním obrazovkám a nám je servírován první kousek toho, na co se v nadcházející sérii těšit. A že to bude velké.

Už opravdu dlouhou dobu víme, že si novou klíčovou roli zahraje herec Jensen Ackles, znám především ze seriálu Supernatural, jako nový hrdina s názvem Soldier Boy. Trochu méně známou informací je pak ale fakt, že tento „suprák“ si s sebou přitáhne i celý tým nových superhrdinů, kteří si říkají Payback Team.

Dočkáme se tedy superhrdinů Gunpowdera, kterého si střihne Sean Patrick Flannery, Blue Hawka v podání Nicka Wechslera nebo také bývalého přítele naší StargirlSupersonica, kterého si zahraje Miles Gaston Villanueva. Nejvíc se však těšíme na Laurie Holden, známou ze seriálu The Walking Dead, která se chopí role Crimson Countess a soudě první fotky, kde nám producenti představují i její kostým, s ní teda bude pěkná sranda.

Třetí série seriálu The Boys zatím nemá stanovené datum, o všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Zdroj: screenrant.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů