Pokud jste se ještě nevzpamatovali z velkolepého a skutečně velmi drastického finále druhé série opravdu velmi ale velmi kontroverzního seriálu The Boys, můžeme vám s radostí oznámit, že se pomalu můžete těšit na třetí sérii.

Štáb společně s herci se totiž už brzy opět sejde v ateliérech v Kanadě a pustí se do třetí série. Ta nám zmapuje jednu z nejbizardnějších scén v historii komiksu, ze kterých tento seriál čerpá (více se dozvíte ZDE), už dávno ale také víme, že se dočkáme nové „suprácké“ posily Soldier Boye, kterého si střihne lovec duchů Jensen Ackles.

Embed from Getty Images

Po skutečně vrchovatém finále druhé série, kde nám umřelo více hlavních postav, než jsme tak nějak doufali, jsme skutečně napjatí, jak bude příběh pokračovat. Jak silnou váhu zde dostane nově odhalená kongresmanka Victoria Neuman, případně jak se dále poštěstí celé naší partě, nebo nedej bože, jakých scén budeme svědky u Homelandera.

Karl Urban aka největší hvězda celého seriálu nám teď na svém Instagramu věnoval fotku z letadla, které míří právě do Kanady, na natáčení. To je zatím ale vše, co my víme. Kdy se třetí série dočkáme je zatím skutečně ve hvězdách.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů