Pokud jste měli dojem, že z hlediska absurdity, násilnosti a sexuality nemůže jít seriál streamovací stanice AmazonThe Boys – dál, tak se připravte na třetí sérii.

Po několika silně znepokojivých sexuálních scénách z první a druhé série seriálu The Boys, který sledovaností převálcoval i seriálové stálice na konkurenční platformě Netflixu, máme už teď potvrzeno, že se jich ve třetí sérii jenom tak nezbavíme.

Showrunner Eric Kripke se právě teď na svém Twitteru přiznal, že mají v plánu konstruovat speciální událost a scénu z komiksového světa známou jako Herogasm. Čtenáři komiksu teď již jistě propadají nadšení a znepokojení zároveň, pro ostatní můžu jenom dodat, že se jedná o jakousi slavnost jednou za rok, kde se nadrogovaní superhrdinové oddávají vzájemným orgiím. No… co dodat.

Kripke dodává, že od spuštění první klapky tohoto počinu je neustále dotazován, kdy zrealizuje právě tuto scénu. A teď nastal ten správný čas! I přesto však mírní nadšené ohlasy publika dodatkem, že nezadaptují sexuální scénu mezi Homelanderem (Antony Starr) a Soldier Boyem, kterého si ve třetí sérii zahraje Jensen Ackles, známý ze seriálu Supernatural.

Jelikož se dočkáme tradičních osmi epizod, můžeme si podle fotky uvědomit, že nás Herogasm čeká skoro na samotném konci série. Co tedy bude událost doprovázet je jenom v našich myslích a ve zvráceném uvažování scenáristů.

Třetí série seriálu The Boys zatím nemá stanovenou premiéru, o dalších novinkách vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst!

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů