Tvůrce seriálu Riverdale a nyní i nadcházejícího spin-offu The Chilling Adventures of Sabrina poskytl první pohled na mazlíčka Sabriny – černou kočku Salema. Jistě si všichni pamatujete Salema z původního seriálu Sabrina: mladá čarodějnice. No a jak je nám teď známo, nemůže přece chybět ani v novém přepracování.

Seriál o Sabrině vychází ze stejnojmenné komiksové předlohy, kterou proslavily komiksy o Archiem (Riverdale). Podobně jako u Riverdale, bude Roberto Aguirre-Sacasa i zde tvůrcem a režisérem The Chilling Adventures of Sabrina.

Aguirre-Sacasa sdílel na svém oficiálním Twitter profilu první obrázek Salema v The Chilling Adventures of Sabrina (viz fotka níže). A na rozdíl od Salema v původní Sabrině se zdá, že tento nebude animovaný. Salemova „postava“ byla totiž animatronická loutka, které propůjčil svůj hlas Nick Bakay v roce 1990, i když pro nemluvící scény bylo použito několik skutečných koček.

Zdroj: twitter.com

A kdo vlastně Salem je? Je to starodávný magický uživatel, který se snažil převzít svět, jen aby se nakonec za trest stal kočkou. Některé verze Salema ukazují tuto kočku jako spojence a jiné zas jako zlého protivníka Sabriny.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz