Stále se rozšiřující MCU (Marvel Cinematic Universe) pokračuje rychlým tempem; Netflix už odvysílal dvě série Daredevila a první série od Jessicy Jones a Luka Cage – všechny tři seriály se staly velkým hitem. Za to nejspíše vděčí především stylu, jakým byly seriály pojaty. Drsné drama, realističnost a trocha tradičních superhrdinských eskapád dává dohromady o něco temnější a „dospělejší“ podívanou, než filmy.

 Hlavní postavy ze seriálů si získaly nemalý počet fanoušků po celém světě, čímž je Netflix neustále pobízen ke spojení jejich oblíbených hrdinů do jedné silné skupiny v The Defenders. Už tak jsou Defenders hodně očekávaní, jak už tomu u crossoverů bývá, ale Netflix prozrazující výskyt oblíbených vedlejších postav ze všech seriálů nadšení fanoušků jen zesiluje. Nedávno bylo například potvrzeno, že se Simone Missick vrátí jako Misty Knight z Luka Cage, nebo že se ukáže i Deborah Ann Woll jakožto asistentka Nelsona a Murdocka, Karen Page z Daredevila. Ale to ještě podle nejnovějších zpráv není zdaleka všechno.

 Setkáme se například s dobrým kamarádem Matta Murdocka AKA Daredevila, Foggym Nelsonem, kterého hraje Elden Henson. Dále by se také v očekávané osmi dílové sérii měla objevit Rosarido Dawson jako Claire Temple, bývalá nemocniční sestra, která zatím měla vcelku významnou roli v každém seriálu, takže vlastně není žádným překvapením, že ji uvidíme i v Defenders. Dále by pak Carrie-Anne Moss měla ztvárnit právničku Jeri Hogarth, Eka Darville si zahraje svou roli Malcolma Ducasse, Rachael Taylor si zahraje Trish Walkerovou a jako poslední (zatím), ale rozhodně důležitý, je tady Scott Glenn jako Daredevilův mentor Stick.

 I když zatím není známo, jak velkou roli budou jednotlivé postavy v seriálu mít, tak je rozhodně dobré vědět, že naše oblíbené vedlejší postavy nebudou odstrčeny stranou. Nemám pravdu? 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz