Jedním z nejočekávanějších projektů roku 2022 je bezprostředně snímek The Flash, který se bude točit okolo nejrychlejšího muže planety – Barryho Allena. V komiksech pozici úhlavního záporáka hrdě zastupuje Eobard Thawne (Professor Zoom/ Reverse-Flash), můžeme jej však očekávat i ve filmu?

Ačkoliv se odpověď na tuto otázku přímo nabízí, musíme mít na paměti, že oficiální záporák stále nebyl potvrzen. Je tady ale pár vodítek, které nám mohou scénář blíže nastínit. První z nich má název Flashpoint – jedna z nejvýraznějších komiksových událostí z DC, která roku 2011 převrátila celý svět naruby.

Jednoho dne se Barry Allen probouzí, avšak zjišťuje, že vše je úplně jinak – jeho zesnulá matka Nora jej vítá dole z kuchyně, zato Henry, který by měl sedět ve vězení za čin, který nespáchal, jako by nebyl. Proto navštíví nového Batmana, Thomase Waynea, který mu zpočátku nevěří. Po čase však věci pomalu začnou dávat smysl a na scénu se dostane právě Eobard Thawne – geniální záporák z budoucnosti a úhlavní Barryho nepřítel.

O tom, že Reverse-Flash skutečně dorazí na scénu, by mohla svědčit nová fotografie z Instagramového účtu Barbary Muchietti. Ta spolu se svým bratrem Andym totiž snímek The Flash produkuje a nyní dokonce zveřejnila i stylový easter egg – na pravé straně fotografie lze vidět klasické logo rudého superhrdiny a nalevo překvapivě nikoho jiného, než Eobarda Thawnea. Chtěli byste vidět symbolickou komiksovou dvojici metalidí na plátně?

Natáčení projektu by mělo začít již v březnu, tak doufejme, že vše proběhne bez komplikací. Premiéra je stanovena na 4. listopad 2022. Kromě Ezry Millera uvidíme i Michaela Keatona, který si zde zopakuje roli Batmana. Keaton již dříve navlékl netopýří kostým ve filmech Batman (1989) a Batman se vrací (1992). Stejně tak hlásí svůj návrat i Ben Affleck, představitel nového Temného rytíře z let 2016 – 2017.

Jste rádi, že pravděpodobně uvidíme i úhlavní nemesis Barryho Allena, Reverse-Flashe? Kterého záporáka byste ve snímku rádi viděli dále? Dejte nám vědět níže do komentářů či na naši facebookovou stránku!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz