Produkce Arrowverse seriálů připomíná divokou jízdu, neboť každou chvíli přistane nějaká nehoda a natáčení tak musí být pozastaveno. Ačkoliv i tentokrát na place seriálu The Flash udeřil nebezpečný koronavirus, pro tvůrčí tým se nic nemění a přípravy jsou v plném proudu.

Obvykle štáb s dotáčkami obsadí Vancouver v létě, kdy je všude klid a stanice The CW má tak dostatek času na přípravu materiálů, aby mohla nová série vypuknout už na podzim daného roku. Tentokráte však kvůli globální hysterii zavládla improvizace a natáčení se muselo posunout. Informaci o pozitivním testu dnes vynesl server Deadline, který dále uvedl, že nešťastník nepocítil žádné příznaky a samotná nákaza tak byla i pro něj překvapením.

Úsměvné na tom je, že televizní stanice před pár týdny skrze instagramové profily ve spolupráci se studiem Warner Bros. schválně upozorňovala na možná nebezpečí a rizika spojená právě s pandemií, a to přes krátký sestřih oblíbených superhrdinů s domalovanou rouškou. Nevyzpytatelný virus může zkrátka udeřit kdekoliv a kdykoliv – prevence by však měla být samozřejmostí.

Co se týče ostatních členů štábu i s herci Grantem Gustinem, Candice Patton, Carlosem Valdesem a dalšími, tak ti jsou dle dostupných informací naprosto v pořádku a hned opět vyrazí do práce – už tak má natáčení poměrně skluz. Fanoušky ovšem může zklamat fakt, že nás čeká opět pár pauz ve vysílání, kdy budou jednotlivé scény dodatečně sestříhány.

The Flash přiběhne společně s dalšími Arrowverse seriály na televizní obrazovky ke konci února příštího roku. Doufejme tedy, že tentokráte jde skutečně o finální datum.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz