Šestá série Flashe se začala natáčet začátkem tohoto měsíce, díky čemuž máme k dispozici první fotky. Barry Allen byl na setu spatřen, jak bojuje s Godspeedem! Příchod nové sezóny můžete očekávat na podzim 2019, kdy bude také představen letošní crossover ,,Krize na nekonečnu Zemí“. (POZOR článek může obsahovat SPOILERY!)

 Možná jedna z nejvíce zajímavých epizod páté sezóny The Flash byla právě ta s názvem „Godspeed“. Tady mohou diváci vidět, jak byla Nora Allen ovlivněna v průběhu jejího života. Konkrétněji v tomto dílu Nora bojovala se zlověstným rychlíkem Godspeedem, kterého můžete znát z komiksu. Fanoušci se svým způsobem na setkání s ním velmi těšili. Bohužel se rychle vytratil a zdálo se, že větší prostor v ději ani nedostane. Jenže nakonec to vypadá, že bude mít svůj comeback v nadcházející řadě.

 Fotografie z natáčení šesté série Flash byly zveřejněny prostřednictvím Hollywood North, který zvýraznil konflikt se zmíněným rychlíkem. Podívejte se na obrázky níže:

 Není známo, jak bude tento konflikt mezi Flashem a Godspeedem probíhat, ale ať už se bude jednat o padoucha první pár epizod, celé série nebo snad pouze crossoveru, nesmíme zapomínat na to, že znovu na scéně pobíhá Reverse Flash.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant.com
Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.