Seriál The Flash právě konkuruje všem ostatním Arrowerse seriálům svou sledovaností šesté série a my se dozvídáme stále nové a nové informace, co nás čeká. A tentokrát se zdá, že se setkáme se zcela novou důležitou postavou!

Team Flash v čele s Barrym Allenem (Grant Gustin), jeho ženou Iris (Candice Patton), Ciscem (Carlos Valdes), Caitlin (Danielle Panabaker), Joem (Jesse Martin), Cecile (Danielle Nicolet) a Ralphem (Hartley Sawyer) právě teď řeší neutuchající hrozbu Krize, ve které se máme naposled rozloučit s Flashem. Producenti se však touto událostí odmítají zastavit a už teď nám dávají nové informace týkající se děje právě po slibovaném crossoveru s názvem Crisis on Infinitive Earths.

Ta se týká postavy, která je zásadní i v komiksech a speciálně pro jednu postavu – Ralpha. A není to nikdo jiný, než jeho žena Sue Dearbon.  Ta pochází z bohaté rodiny a je velmi inteligentní a temperamentní. Tuto postavu si pak zahraje Natalie Dreyfuss, která si zahrála i v seriálu The Originals. Dočkáme se tedy konečně pořádné romantické linky pro Ralpha!

Embed from Getty Images

Další díl šesté série seriálu The Flash vychází u nás tuto středu. Zde se můžete podívat na teaser:

zdroj: www.flashtvnews.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

studentka, milovnice seriálů a pomerančů