Nejspíš nejoblíbenější seriál ze seriálového světa Arrowerse – The Flash – se nám po několikaměsíční pauze vrací na počítačové obrazovky a my s napětím očekáváme, zda se, po poměrně špatné 5. sérii, příběh opět zadaří. I přesto, že do premiéry zbývá necelý měsíc, nás producenti a scénáristé nenechávají v klidu a přinášejí k nám stále nové a nové informace.

Seriál The Flash se začal vysílat na podzim v roce 2014 a stal se takovým „family-friendly“ mladším bráchou seriálu Arrow, který si postupem času zamilovali nejen fanoušci právě tohoto seriálu, ale zcela noví seriáloví maniaci. Příběh vypráví o mladém Barrymu Allenovi (herec Grant Gustin), který po vybuchnutí jaderného jádra získává nadpřirozené schopnosti v podobě neuvěřitelné rychlosti, která převyšuje rychlost světla. Tyto schopnosti se rozhodne využívat ke službě lidem a stává se z něj hrdina s názvem Flash.

Následující, v pořadí již 6. série, se má rovněž zaměřit na nového záporáka, ale narazíme zde i na dlouho diskutovanou událost – crossover s názvem Crisis on Infinite Earths, která bude konečnou zastávkou pro Arrowa samotného, ale co dočinění by to mohlo mít i ke zmizení samotného Flashe, jehož zmínku o tom, že se vytratí již v roce 2019, jsme mohli postřehnout ve finální scéně 5. série.

Zdroj: https://www.flickr.com

Každopádně, ke crossoveru nám bude zbývat ještě dalších 7 epizod a studio nám momentálně zveřejnilo fotky z první epizody s názvem Into the Void, kde vidíme jak Team Flash – rovněž i s postavou Cisca, kterého ztvárňuje herec Carlos Valdes, tudíž pověry o jeho odchodu jsou ty tam –  tak samotného Flashe, ale rovněž i postavu Monitora (herec LaMonica Garrett), jenž v poslední epizodě seriálu Arrow odešel s Oliverem (herec Stephen Amell) do paralelního světa, a který bude mít nejspíš velkou roli v právě zmiňovaném crossoveru. Vypadá to tedy, že se Team Flash dozví o Oliverově nepřítomnosti hned v pilotním dílu 6. série?

Nu, podívejte se sami – odkaz na všechny fotky najdete ZDE

Seriál The Flash se s šestou sérií navrací již 8. října! O všem novinkách vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst! 

Zdroj: http://flashtvnews.com, titulní obrázek: https://www.denofgeek.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů