Další rok znamená nový krok také pro všechny seriály stanice CW, které postupně po nezdařilém roce minulém nabírají sílu a pomalu se rozbíhají. Po premiéře druhé série Batwoman a vypuštění nového seriálu Superman & Lois se chystáme na už sedmou sérii The Flashe.

Ten se nám nakonec představí až příští měsíc, ač měla být jeho premiéra už v únoru (důvod jeho odsunu se můžete dočíst ZDE). S dějem se opět ocitneme v nedořešené šesté sérii, kde je Barryho hlavní hrozbou Eva McCulloch aka Mirror Master.

Ta uvěznila skutečnou Iris v říši zrcadel a po světe nechala pobíhat její méně sympatické a zlé zrcadlové dvojče. Jak to s Iris dopadne a kdy se s Barrym a celým Team Flashem zase setká nás čeká v další sérii.

Každopádně se i tak můžeme těšit na zcela novou zápletku pro sedmý díl. To naznačují informace o novém záporákovi Chillblainovi (o kterém jsme se pro změnu zase rozepsali TADY) či výskyt skutečného Godspeedstera.

Plakát na sedmou sérii ukazuje tradiční rozložení Teamu Flash, kde znatelně postrádáme Hartleyho Sawyera coby Elongated Mana, ten má být v seriálu přeobsazen (více ZDE) takže jsme skutečně zvědaví.

Sedmá série seriálu The Flash startuje 2. března a zde se můžete nalákat trailerem:

Související:

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz