I přes fakt, že se nám premiéra superhrdinského seriálu The Flash posunula o zhruba měsíc, je nám naservírovaný plnohodnotný trailer, který nastiňuje, co nás v (minimálně) první půlce série čeká.

Překvapivě se minutová upoutávka týká především nedokončeného konfliktu Flashe s Mirror Masterem aka Evou McCulloch. Ta pronikla do našeho světa a podle Cisca se stává čím dál více mocnější. Mezitím nám ve světě zrcadel stále trčí Barryho milá Iris a my napjatě očekáváme, kdy se naše oblíbená dvojička opět setká.

Kromě zmiňovaných postav si můžeme všimnout nejspíš plnohodnotného návratu Caitlin coby Killer Frost, jejíž představitelka Danielle Panabaker měla skutečně spoustu času užít si dostatečně mateřskou dovolenou, dále zde vidíme nejspíš novou verzi Harissona Wellse, případně nově povýšenou postavu Chestera P. Runka.

Kromě upoutávky víme, že se v sedmé sérii můžeme těšit na Godspeedstera či záporáka Chillblaina (o jehož představiteli jsme vás informovali ZDE). Nejspíš se jedná o pořádně nabitou sérii, které však značně uškodí vyhazov Hartleyho Sawyera coby Elongated Mana (o kterém jsme pro změnu psali zase ZDE).

Sedmá série seriálu The Flash startuje 2. března a zde můžete zhlédnout trailer:

související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů