Pokud teď nevěřícně zíráte do svého monitoru poté, co jste si přečetli název článku, ne neděláme si legraci. A ač bych si to moc přála, studio si ji nejspíše nedělá taky. Po vyhazovu herce Hartleyho Sawyera se stanice CW rozhodla jeho postavu přeobsadit, nikoliv zcela zrušit. Ale má to jisté ALE.

Pokud jste vzali karanténní opatření až moc doslova a unikly vám nedávné události, dovolte mi je rychle a velmi ustřiženě zrekapitulovat. Během amerických nepokojů souvisejících s utlačováním a následným protestům vůči lidem tmavší pleti, byl ze seriálu The Flash vyhozen herec Hartley Sawyer, který před několika lety napsal na svůj twitter pár nemravných a rasistických vtípků, které sice nebyly fakt vůbec vtipné, ale…. vyhazov? Vážně? Po takové době? No, udělejte si názor sami.

Po vzorovém mlčení jak ze strany DC Universe tak showrunnera seriálu Erica Wallace se konečně dozvídáme alespoň nějaké info týkající se tohoto seriálu. A tou je novinka, že se s postavou Elongated Mana, kterého Sawyer představoval, nerozloučíme.

FOTO: Wikimedia

Eric Wallace se k tomuto vyjádřil jasně. Není důvod Ralpha Dibneyho jakkoliv odstraňovat ze seriálu – jeho schopností je totiž možná transformace jakékoliv části těla – tedy i tváře. Tudíž můžeme očekávat v sedmé sérii zcela nového Elongated Mana, který svou novou vizáž určitě zazdí pár větami stylu „už jsem chtěl nějakou změnu.“ Ale no tak, vážně má o nás studio takové nízké mínění, že si myslí, že se spokojíme pouze s tímto?

Wallace však následně podotýká, že jeho působení v sedmé sérii bude jenom dočasné. Hlavním důvodem, proč si chtějí Ralpha v sedmičce ještě ponechat, je totiž jeho komiksová manželka Sue Dearbon, se kterou má po neuzavřené šesté sérii ještě rozjetou určitou příběhovou linku. Sám pak dodává, že jeho postava je hodna úctyhodného zakončení.

Napište nám váš názor, co si o celé kauze týkající se přeobsazení Elongated Mana myslíte. Sedmá série seriálu The Flash má mít očekávanou premiéru začátkem roku 2021, to je však z důvodu stále hrozící korony opravdu ve hvězdách. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz