Pokud jste už zapomněli, tak ano, stále čekáme na další série oblíbených Arrowerse seriálů, které musely mít nepřiměřeně dlouhou pauzu vlivem koronavirové pandemie. Stále velmi natěšeně čekáme na v pořadí už sedmé dobrodružství rychlíka ze seriálu The Flash, kde se pomalu ale jistě rozkrývají nové informace.

Kromě nepříliš příjemné informace, že se s námi v šesté sérii nadobro rozloučil Hartley Sawyer vlivem zcela zbytečné kauzy s jeho starými kontroverzními tweety, se už dávno ví, že významnější místo dostanou postavy Allegry (Kayla Compton) nebo Chestera P. Runka (Brandon McKnight) – že si na tuto postavu nemůžete vzpomenout? Nevadí, my také ne. Víc info můžete dohledat ZDE.

I přes fakt, že představitelka Cecile aka Danielle Nicolet fanoušky láká na vysoký výskyt našich oblíbených záporáků z předešlých sérií, můžeme se těšit na zcela novou tvářičku. Kromě tedy již potvrzené a tak nějak předpokládané záporačky Evy McCulloch (Efrat Dor), která nestihla svůj ďábelský plán uskutečnit v šesté sérii, se dočkáme i Chillblaine (a já v této chvíli děkuji, že mým jediným úkolem je tento hieroglyf napsat a ne se ho snažit vyslovit).

DC Universe v čele se showrunnerem Ericem Wallacem nám dává vědět, že se bude jednat o vědce posedlého kryogenickou energií (fyzika zabývající se dosahováním velmi nízkých teplot), Marka Stevense, který si opatří několik vlastních ledových zbraní a půjde proti Teamu Flash.

Pokud vám tato synopse připomíná jednoho rebelského filutu Captaina Colda, jste na správné cestě. V komiksovém světě totiž Chillblaine randí se samotnou sestrou Leonarda Snarta, a to Lisou Snart, ta se nám však v podobě Peyton List objevila už ve druhé sérii a o jejím následujícím obsazením zatím nejsou žádné další zmínky.

Podstatné je říct, že roli tohoto záporáka, o kterém stále nemáme jasno, jak moc důležitý bude pro samotného Flashe, si zahraje Jon Cor, kanadský herec, kterého můžete znát především ze seriálu Shadowhunters.

Sedmá řada seriálu The Flash startuje 23. února a my jsme zvědaví, zda nebude kvalita upadat tak, jako tomu poslední série nasvědčovala.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz