Finále čtvrté série Flashe skončilo tak, jak většina z nás očekávala: další verze Harrisona Wellse, která míří do západu slunce. Ne jednoho fanouška teď zajímá, zda se s Harrisonem „Harrym“ W. ze Země 2 ještě uvidíme. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Výkonný producent Todd Helbing slíbil, že stejně jako každá dosavadní sezóna, i pátá přinese novou podobu Harrisona Wellse, tudíž není jisté, zda toho starého ještě uvidíme.

 ,,V letošním roce jsme se s Tomem (Harry) posadili a začali jsme vymýšlet nápady na nové role. Přišli jsme s nějakými dobrými možnostmi, ale myslím, že jsme došli k jednomu konkrétnímu příběhu, kde Tom bude opět hrát nový a zábavný charakter.“ prozradil Helbing.

Zdroj: seat42f.com

 Mnoho verzí Wellse bylo pouze jednoúčelových, avšak schopnost Toma Cavanagha hrát neustále další charaktery nadchla spoustu fanoušků. ,,Letos jsme vytáhli na scénu ty, které jsme chtěli dostat ven, ale máme připravených mnoho dalších Wellsů.“ přiznal Cavanagh. ,,Vždy, ať už hraji jakoukoli roli, je mým cílem pokusit se zaplnit mezery, které v seriálu vznikají.“ dodal.

 Můžeme se seznámit se spousty verzemi Wellse, ale myslím, že na Harryho ze Země 2 nezapomeneme nikdo. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz