Dlouho očekávaný crossover, který tradičně propojil všechny Arrowerse seriály, po sobě zanechal patřičné stopy a následek jeho konce nejspíš pořádně pronikne do jednotlivých seriálů. A očividně to bude už velmi brzy, respektive v nejnovější epizodě seriálu The Flash.

Pokud jste tedy ještě Crisis on Infinitive Earths nestihli celý dokoukat (je to přeci jen 5 epizod), přestaňte raději číst a vraťte se až danou epizodu seriálu Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Batwoman dokoukáte. Těm zbylým z vás znovu objasním velkolepé finále ne tak úplně velkolepého crossoveru, kde se nám všechny světy propojily v jedno a kde se utvořilo jedno velké konzistentní společenství našich jednotlivých hrdinů.

Tímto nám stanice CW vytvořila naděje, že naše oblíbené charaktery budeme vídat i za hranice jejich vlastních seriálů a to ne jenom v crossoverech či výjimečných speciálech. A zatím to vypadá, že se jim tento slib/úkol/zoufalé volání (říkejte si tomu, jak chcete) daří plnit, neboť v nejnovější epizodě The Flash se právě s jednou takovou postavou ze seriálu Arrow potkáme.

Grant Gustin, zdroj: www.flickr.com

Pokud logicky a se slzami v očích odškrtneme hlavního představitele, Olivera Queena, jehož ztvárňoval Stephen Amell a který se s námi na konci crossoveru navždy rozloučil, další hlavní postavou není nikdo jiný než jeho bývalá ochranka a parťák John Diggle (David Ramsey). Tutu informaci pak potvrdily nejnovější fotky, kde se Diggle objevuje po boku Iris West (Candice Patton). Ta bude mít v příští epizodě, která nese název Marathon, docela zavařeno, neboť její časopis The Citizen zveřejní kontroverzní článek a jí půjde o krk. Takže je obsazení Spartana docela na místě. Rovněž se nejspíš bude společně s Barrym Allenem aka Flashem (Grant Gustin) vzpamatovávat z jedné určité smrti, ze které doteď vyhazujeme usmrkané kapesníčky do koše.

Uvidíme, zda se Arrowerse vesmíru podaří tuto kombinaci jednotlivých seriálových postav dodržovat a zda to přinese vytoužený úspěch a příval nových diváků, který by každý jednotlivý seriál potřeboval.

Nejnovější epizoda seriálu The Flash vychází 5. 2. 2020 a na její teaser se můžete podívat zde:

související: The Flash – nová postava byla obsazena do seriálu! 

zdroj: www.flashtvnews.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz