Poté, co jsme se už před více než rokem rozloučili s populárním seriálem Arrow, přebral pomyslné žezlo televizního komiksového světa Arrowverse jeho nevlastní seriálový brácha The Flash. Postav z Arrowa se však jenom tak nezbavíme. Naštěstí.

Po nedávné zprávě o zrušení spin-offového seriálu z Arrowverse s názvem Green Arrow and the Canaries, který měl mapovat především příběh Oliverovy dcery Mii, jsme se pomalu, ale jistě se všemi postavička z tohoto seriálu loučili. S jedním z nich se však přece jen setkáme.

A my nemluvíme o nikom jiném než o starém dobrém Johnu Digglovi, který se už ve Flashovi taky párkrát minul. Navíc jeho postavu v posledním díle čekal pěkný plot twist s odkazem a postavu Green Lanterna, kterým by se možná mohl časem stát.

Kromě již zmíněného Flashe se John Diggle v podání herce Davida Ramseyho má objevit i v Batwoman, Superman and Lois a také překvapivě v Legends of tomorrow, kde se však chopí zcela nové tajemné role (jak jinak u legend, že?).

Showrunner seriálu Eric Wallace byl dotázán na Digglovo propojení s postavou Green Lanterna, na kterou odpověděl:

„Když jsme se s Digglem setkali naposledy, dostal se do situace, se kterou se musí nutně vyrovnat, takže když se vrací pomoci Teamu Flash, pořád mu to vrtá v hlavě, až si budeme říkat, zda ten jeho „problém“ nepřekračuje Flashovy problémy. A přesně o tom jeho příběh bude.“
Foto: Distribuce The CW Network

Je zcela očividné, jaký problémWallace na mysli. A my se na jeho návrat moc těšíme a doufáme, že ho tvůrci moc nezkazí.

Sedmá série seriálu The Flash právě začala, takže nám dejte vědět, jak se vám zatím líbí!

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů