Ač se v naší rodné vlasti může zdát, že proradná korona takřka pominula a my můžeme směle chodit do kina, jinde takové štěstí nemají. A protože jsme malá zemička s ještě menšími tržbami, studia čekají na otevření kin v Americe. A odkládají a odkládají.

Další na paškále je snímek The King’s Man režiséra Matthewa Vaughna, který se opět chopil jeho filmové frančízy s uceleným názvem Kingsman. Jak však ale už dávno víme, děj se nebude zaobírat příběhem Eggsyho a jeho parťáka Harryho – podíváme se do pradávné minulosti do doby, kdy tato agentura teprve začínala. Ale nemusíme se bát, pracuje se i na oficiální trojce.

I přesto, že se o filmu dost mluví a nikdo neočekává žádný velký propadák, má film obrovskou smůlu co se týče jeho kinové premiéry. Původně jsme se měli snímku dočkat již v minulém roce, a to v listopadu 2019. Film byl však z důvodu nového partnerství mezi společností 21st Century Fox a Disney odsunut na únor 2020. A to byla zásadní chyba, jak už teď všichni víme.

Z jasných důvodů se snímek nadále posunul opět o půl roku, tentokrát na září. Ač jsme si to všichni hrozně přáli a drželi snímku palce, bohužel… teď již máme oficiálně potvrzeno, že se filmu dočkáme přeci jen v tom únoru – avšak až v roce 2021.

Detailnější informace zatím nejsou zveřejněny, na youtube však už pěknou dobu visí trailer, tak ho nezapomeňte zhlédnout a těšte se s námi!

Související:

Kingsman: Kromě blížícího se prequelu „Kingsman: První mise“ se dočkáme i dalšího regulérního pokračování

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz