Film The New Mutants se zuby nehty snaží udržet fanoškovskou pozornost a bojuje o návrat do kinosálů. Právě teď se nás postupně snaží nalákat novými fotkami, které odhalují závratné okamžiky v ději.

Před několika dny jsme mohli na vlastní oči vidět, jak bude ve filmu vypadat postava Magik, kterou ztvárňuje Anya Taylor-Joy a rovněž i to, jak bude vypadat záporák Deamon Bear (můžete se na to podívat ZDE). Tvůrci nás však lákají i nadále a ukázali nám další postavu s jejími schopnostmi.

A tou není nikdo jiný než postava Cecilie Reyers, doktorky, která se těchto Nových mutantů ujme a vytvoří z nich skupinu. Reyers je známá postava pro znalce komiksů a své právoplatné místo si vysloužila i v tomto prokletém filmu. Na fotce ji pak vidíme s její schopností vytvářet určitý typ dimenzionálního pole, který je neprostupný a ochraňuje člověka v něm – tak, jak to vidíme na fotce s postavou Rahne Sinclair, již ztvárňuje známá Maisie Williams.

First Look at Cecilia Reyes‘ Powers from MarvelStudiosSpoilers

Při detailním zobrazení si můžeme všimnout, že je Cecilia ošklivě zraněná na ruce. Může to znamenat, že se v souboji silně poranila a její samotné „neuzavření se do pole“ značí její smíření s blízkou smrtí? Že by Josh Boone, režisér tohoto snímku, nechal takovou závažnou informaci provalit takto prostřednictvím promo fotky? A nebo je to jenom kachna, snažící se v nás vyvolat otázky a touhu film už konečně vidět? Minimálně to druhé se jim hodně daří.

New ‚New Mutants‘ Photo from MarvelStudiosSpoilers

S filmem to jinak nevypadá moc dobře. Snímek, který se dokončil v roce 2017 a stihl si projít už čtyřmi odklady (o dalších podrobnostech se můžete dočíst ZDE), měl v kinech vyjít 3. dubna, ale kvůli koronaviru se tomu nestalo. Teď to vypadá, že ho v kinech ani neuvidíme. Každopádně, o jeho práva se přihlásila streamovací služba Amazon, tudíž můžeme očekávat, že se snímku tak či tak dočkáme – ať už v sedačkách v kině nebo v obýváku.

O dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, zatím můžete zhlédnout trailer:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz