Pokud už jste někdy něco slyšeli o filmu s názvem The New Mutants, určitě to bylo ve spojitosti s rozporuplnou nejistotou, kdy snímek vlastně vyjde a taky zda vůbec vyjde. A vypadá to, že ho nakonec přece jen uvidíme a dokonce už tento rok. 

Snímek The New Mutants má toho už opravdu hodně za sebou. Studio Fox předalo pomyslnou režisérskou stoličku Joshovi Booneovi, režiséru snímku Hvězdy nám nepřály, aby natočil spin-off týkající se nových postav s mutantskými schopnostmi, který by zapadal do X-Men universa. Jemu se podařilo natočit hororovější verzi našich doposud známých příběhů, 13. 10. 2017 pak vyšel trailer, který sliboval, že se snímek objeví v kinech v dubnu 2018.

A pak začaly nepochopitelné prodlužovačky a spory, kdy nakonec má film vyjít v příslibu, že se stále dodělává, aby byl ve finále pořádné hororové nátury – až se to posunulo na únor 2019, září 2019…teď to však vypadá, že známe konečné datum!

Joshe Boonea už asi toto utíkání přestalo bavit a nejspíš si na studio pěkně dupnul, vzal projekt znovu do svých rukou a na svém Instagramu dal jasně najevo, že snímek vyjde tohoto dubna, to přesně 2. 4. 2020. Rovněž dodal, že na filmu nehodlá nic měnit (což by vlastně měl, neboť X-Men universe byl prodán společnosti MARVEL, tudíž by měly být z filmu vystřiženy všechny části jakkoliv reagující na původní hrdiny). Také potvrdil, že se dočkáme druhého oficiálního traileru, a to už 6. 1. 2020.

Film The News Mutants bude pojednávat o skupině mladých mutantů, kteří bojují se svými schopnostmi a nerespektujícím okolím. Režisér už od počátku sliboval podobnost s osmdesátkovou klasikou The Shinning. Můžeme se rovněž těšit i na silné herecké obsazení v čele s Maisie Williams (Game of Thrones), Anyou Taylor-Joy (Split) či Charlieho Heatona (Stranger Things). Velkým hereckým lákadlem je také i Antonio Banderas, který se mimojiné v tomto roce objeví i v připravovaném rebootu Dollitle s Robertem Downeym Jr. v hlavní roli.

Na původní trailer se můžete podívat zde. Dejte nám vědět, jak snímku věříte! My přinejmenším doufáme.

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz