Tak konečně známe tu dlouho očekávanou zprávu. Film The New Mutants, který se trápí se svým vývojem už od samotného počátku, se nakonec přeci jen dostane do kin!

Pokud nevíte, jaké trable doprovázely tento poslední x-menovský snímek od studia Fox (teď už je frančíza X-Menů odkoupena MARVELem), můžete si rovnou přečíst tento ČLÁNEK, který vám vše vysvětlí. Sečteno, podtrženo, tato hororovější alternativa mutantů režiséra Joshe Boona, který divákům nadělil i například film Hvězdy nám nepřály, se pořádně natrápila, aby se dostala na plátna kin.

in with the new.

Zveřejnil(a) New Mutants dne Pondělí 6. ledna 2020

Od té doby, co Hollywoodem prošel „mor“ s názvem COVID-19, to přeci jenom vypadalo, že Noví mutanti padnou do spárů streamovací služby Disney+ či Amazonu, který si na ně brousil nehty. Naštěstí se ale nedal a my se snímku přece jenom dočkáme v kině! Což si opravdu zaslouží.

Můžeme se tak těšit na partičku mutantů z psychiatrické léčebny, kteří své schopnosti tak úplně nezvládají. Znovu se můžeme setkat s Maisie Williams, která nám od konce Game of Thrones na televizních obrazovkách velmi chybí. Doplní ji i hvězda seriálu Stranger Things, Charlie Heaton, či poslední dobou čím dál více populární Anya Taylor-Joy. Role záporáka se zhostí Antonio Banderas, kterého snad ani není třeba představovat. Máme se rozhodně na co těšit a hlavně už víme kdy a kde!

we’re back

Zveřejnil(a) New Mutants dne Středa 13. května 2020

Film The New Mutants startuje v kinech 28. srpna 2020, tak se pořádně natěšte a ještě jednou si dejte trailer:

související: The New Mutants: Nové fotky poodhalují další informace týkající se posledního x-menovského filmu

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz