Pokud jste si až do teď mysleli, že smůla, která snímek The New Mutants doprovází od samotného vzniku, je čistě náhodná, nejspíše Vám vezmeme i poslední vítr z plachet. Snímek se po dlouhých letech čekání a nadějí totiž kinosílů možná ani nedočká.

Není to tak dávno, co jsme Vám s nadšením psali, jak se snímek The New Mutants konečně dočká kin! Je asi zbytečné plácat se v tom oceánu rozlitého mléka, kolem kterého tento snímek režiséra Joshe Boona plave, vše podstatné si můžete přečíst již v avizovaném optimističtějším článku psaném v době, kdy jsme ještě mohli normálně do obchodu s nadějí, že se nenakazíme, čtěte ZDE.

Touto dobou už jsme se mohli těšit, jak dlouho očekávaná komiksová pecka s Maisie „Aryou“ Williams a Charliem „Jonathanem“ Heatonem dopadne. To by to však nebyli Nový mutanti, aby se jim nepovedlo najít si další důvod, kvůli kterému se na plátna kin nepodívají. Tentokrát se o to postaral koronavirus, který jim možná zhasl poslední svíčku naděje.

Film se však nezakope do země, žádný strach. V tom nejhorším možném případě ho Disney prostě natlačí do jejich nové streamovací stanice Disney+ (a my si ještě rok počkáme, až ho uvidíme). To, že se však snímek snaží a usiluje o fanouškovský zájem zuby nehty, dokazuje jejich Twitter účet, kde se to novými informacemi jenom hemží.

Nedávno byl na Twitter přidaný koncept bitvy mezi Magik aka Illyanou Rasputinou (kterou hraje Anya Taylor-Joy) a Demon Bearem, což měl být (nebo spíš bude) i hlavní záporák celého filmu. Celá bitva se pak odehrává v tzv. Limbu, což bychom mohli označit jako jakési „předpeklí“, které je s Magik spojováno. Samotná hrdinka pak v ruce drží Soulsword, což je doslova meč vykován ze střepu její duše a rovněž je to i zbraň, která v komiksu tohoto obřího medvěda zabila. Zároveň si můžeme na hlavě medvěda všimnout i malého draka Lockheeda.

I přesto, že Boone původně počítal s trilogií a samotný snímek měl navíc obsahovat potitulkovou scénu, můžeme být nakonec rádi, zda se snímek v kinech vůbec objeví. Zatím nic není potvrzeno, my však doufáme, že tato poslední etapa X-Menů ze společnosti Fox dojde do svého cílového „kinového“ konce. Trailer na tento film můžete zhlédnout zde:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz