The Originals oznámilo pátou sérii jako poslední, ale stále máme ještě tuto jednu celou sérii před sebou, a to plnou nadpřirozených, dramatických a rodinných bojů. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Když jsme naposledy viděli původní, Klaus (Joseph Morgan), Rebekah (Claire Holt), Elijah (Daniel Gillies) a Kol (Nate Buzolic) všechny sdíleli část prázdnoty, což způsobilo, že se rodina musela od sebe navzájem a navždy oddělit. Než se pátá série otevře, přeskočíme dlouhých deset let, což znamená, že se lecos změní.

Závěrečný panel v San Diegu pro The Originals byl smutný, ale dozvěděli jsme se pár věcí o poslední sérii.

1. Joseph Morgan bude režírovat třetí epizodu páté série

Joseph Morgan převezme v poslední sérii na chvíli natáčení. Bude se jednat o třetí epizodu, která se bude těžce soustředit na Elijaha a jeho „amnézii“. Morgan už dvakrát řídil epizody seriálu, a to k velkému úspěchu, jsme proto nadšeni, že dává svoji další epizodu Elijahovi. Zejména proto, že to bude pravděpodobně epizoda, kdy Elijah obnoví své ztracené vzpomínky na rodinu a lásku.

2. Klaus a Caroline budou v premiéře spolupracovat

Svět skoro vybuchl, když se fanoušci dozvěděli, že Caroline Forbes (Candice King) navštíví The Originals v první epizodě páté série, ale zprávy jsou nyní ještě lepší. Joseph Morgan na panelu zjistil, že Klaus a Caroline budou sdílet několik scén, a Caroline se stane zdrojem podpory pro Klause, čerpající z vlastních zkušeností jako matka.

3. Vincent bude vzhledově vypadat jinak

Můžete se smát, ale Yusuf Gatewood odhalil, že když se poprvé připojil k show, prosil Julii Plec, aby mu nechala narůst vousy, bohužel jeho žádost neschválila. Teď, po letech, kdy se udržoval „čistý“, zřejmě konečně dostane to co chtěl. Další přínos a změna po 10-letém skoku!

4. Hayley a Elijah naleznou mír

Nedostali jsme žádné naděje ohledně Hayley (Phoebe Tonkin) a Elijaha (Daniel Gillies), kteří se spojili ve vztahu, ale Julie Plec říká, že je pro ni důležité, aby Haylijah nalezli mír. Vzhledem k tomu, že „mír“ je často složitější definicí „štěstí“ pro Julii, alespoň budeme vědět, že vše skončí jak má.

5. Freya a Keelin strávili 10 let v lásce

Oblíbenými členy čtvrté série byli Freya (Riley Voelkel) a Keelin (Christina Moses), ačkoliv jejich vztah byl plný potíží a drama. Podle Voelkel Freya strávila 10 let, kdy jí chyběla rodina, ale strávila i 10 let milováním a láskou ke Keelin.

6. New Orleans a Marcel

Julie Plec nám dala příběh páté série mezi Rebekah (Claire Holt) a Marcelem (Charles Michael Davis). Marcel se pravděpodobně rozhodne vrátit do New Orleans. Může milovat Rebekah, ale všichni ví, že Marcel miluje i své město.