Po ukončení první série seriálu The Outsider, který na začátku roku 2020 doslova vyhoupl streamovací síť HBO na samotný vrchol sledovanosti, jsme se toho o podrobnostech možné druhé série moc nedozvídali. Teď se však situace konečně mění.

Po skutečně obrovském úspěchu první série, která mimojiné čerpala z knihy oblíbeného spisovatele hororových příběhů Stephena Kinga, byla druhá série hlavním tématem první koronavirové karantény. Druhá série měla skutečně našlápnuto na další sledovatelský boom a vlastně nebylo ani pochyb, že by skutečně mohla být. Ale bylo prostě ticho.

Jasně, mohla za to i naše „oblíbená“ a neustále dokola zmiňovaná korona, která nedávala scénáristům ani pořádnou šanci se potkat, natož začít realizovat plány. Teď ale samotný King potvrdil, že se na druhé sérii skutečně pracuje a produkce začne hned, jakmile se začnou uvolňovat opatření.

Embed from Getty Images

„Vím úplně přesně, čeho by se měla druhá série týkat, viděl jsem i několik návrhů scénáře. Mohl bych vám to říct, ale to bych vás potom musel zabít. Můžu aspoň říct, že to bude skvělé a paranormální.“

První série skutečně končila otevřeně, kdy se naše hlavní hrdinka Holly Gibney (kterou ztvárňuje herečka Cynthia Erivo) dozvídá o možném posednutím démona El Cuca, jenž byl hlavním záporákem (i když v tomto provedení je to dost nepřesný výraz) celé série. Nejspíš by proto neměl být problém děj přirozeně posouvat dál.

Kdo viděl parádního Outsidera určitě mi dá za pravdu, že by byla další série opravdu skvělá a všem by nám udělala radost. Nezbývá nám nic jiného, než doufat a čekat.

První sérii seriálu The Outsider můžete zkouknout na stanici HBO. Předtím se ještě natěšte trailerem:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz