Spin-off seriálu Pretty Little Liars, The Perfectionists, přinesl fanouškům velkou radost. Ale jelikož se Alison stěhuje pryč z Rosewoodu, fanoušky trápí, co se stalo s Emison… (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Předtím než začne Alison žít svůj nový život v Oregonu, v televizní show The Perfectionists, musí se rozloučit se svým starým v Rosewoodu. Nadcházející spin-off nás přivede k Sashe Pieterse, která se stěhuje do tajuplného města Beacon Heights. Jenže tato událost přiměje fanoušky přemýšlet nad tím, co se stane s Emily Fields (kterou hraje Shay Mitchell) a jejich dvojčaty, se kterými jsme se setkali ve finále Pretty Little Liars.

 Naštěstí výkonná producentka Marlene King slibuje, že na rozdíl od identit „A“ a „AD“, nebudou muset fanoušci čekat na odpověď příliš dlouho.

Zdroj: cinemaprobe.com

 ,,V pilotní epizodě se dozvíte, proč Alison odešla pryč, a co se s ní a Emily děje.“ říká Marlene King a dodává, že se také dozvíme, proč Mona opustila svůj obchod s panenkami ve Francii.

 Na odpověď, zda se Shay Mitchell v tomto spin-offu objeví, herečka odpověděla: ,,Se všemi plány právě teď je to velmi obtížné. Na sto procent budu fanouškem show a podpořím ji. Ale teď dělám tolik různých věcí, že je nemožné na tomhle pracovat.“

 Chtěli byste, aby se Shay Mitchell přidala k obsazení The Perfectionists? Nebo jste naopak rádi, že zůstala v Rosewoodu? Napište své názory dole do komentářů. :)

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz