Sylvester Stallone s herectvím rozhodně přestat nehodlá, což dokazuje i čerstvá zpráva ze serveru Variety. Přidává se totiž k osazenstvu komiksové týmovky The Suicide Squad, jejíž reboot dorazí do kin příští rok.

James Gunn, režisér snímku, v sobotu zveřejnil na svém Instagramu fotografii, kde vidíme jak jeho, tak Sylvestera Stalloneho stojícího kousek vedle. Popisek „Spolupráce s mým přítelem Sylvesterem je pokaždé boží a tahle na snímku #TheSuicideSquad rozhodně nepatří k výjimkám. Navzdory tomu, že „Sly“ patří k těm největším filmovým hvězdám, spousta lidí netuší, jak skvělý herec a člověk tenhle chlápek vlastně je.“ – jasně dokazuje, že nás čeká příjemné cameo a pár scén s prozatím nejmenovanou postavou, kterou legendární akční herec ztvární.

Reboot se skupinkou hrdinů ve složení Harley Quinn (Margot Robbie), Bloodsport (Idris Elba), Peacemaker (John Cena), Colonel Rick Flag (Joel Kinnaman), Captain Boomerang (Jai Courtney), The Thinker (Peter Capaldi), Sol Soria (Alice Braga), Polka Dot Man (David Dastmalchian) a další má představovat něco, co jsme u DC filmů doposud nezažili a co se má od ostatních superhrdinských titulů skutečně lišit. Vrátí se i Amanda Waller s tváří Violy Davis.

„Je to jako nabitá sedmdesátková válečná jízda smíchaná s Jamesovým charakterem a humorem“ – prohlásil v unikátním pohledu do zákulisí snímku producent Peter Safran. Podobně hovoří o natáčení také samotní představitelé, kteří lákají na moderní koncept, pohodový nádech, ale zároveň totální divočinu a šílené záběry, ze kterých bude diváka mrazit.

Premiéra je stanovena na 6. srpna 2021, prvního oficiálního traileru bychom se mohli dočkat zkraje příštího roku.

Na kompletní ukázku vydanou v rámci komiksové online akce DC Fandome s monology herců se podívejte zde:

Dorazíte do kina na nový Sebevražedný oddíl? Kterou postavu vyhlížíte nejvíc? Dejte nám vědět na facebookovou stránku či níže do komentářů, o aktualitách Vás budeme informovat.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz