Patříte mezi fanoušky hororového a zároveň mezi vášnivé knihomoly? Tak v tom případě máme pro vás skvělou zprávu, protože se dočkáme hororu, který vznikl na motivy knížky od amerického autora Henryho Jamese pod názvem The Turn of the Screw (v češtině Utažení šroubů). V hlavní roli uvidíme oblíbenou mladou hvězdu z populárního seriálu Stranger Things, Finna Wolfharda. V tomto článku najdete kromě stručného popisu filmu také první oficiální trailer. 

Není pochyb o tom, že se mladá vycházející hvězda, Finn Wolfhard, do filmu tohoto žánru skvěle hodí. Jeho kvality jsme mohli kromě seriálu Stranger Things vidět také v obou dílech hororu IT od Stephena Kinga. Jeho herecká kariéra se neustále posouvá a v našich předešlých článcích také najdete informace, v jakých filmech by se měl ještě v nejbližší době objevit.

Co se týče „pozadí“ filmu, jeho režisérkou je Floria Sigismondi. Její jméno vám může být známo díky její práci na seriálu The Runaways či některých epizodách seriálu Příběh služebnice, American GodsDaredevil. Také je známá režií klipu Marilyna Mansona „The Beautiful People“. Ohledně zbytku hereckého obsazení, Mackenzie Davis můžete znát z filmů Marťan či Blade Runner 2049 a Brooklynna Prince z filmu The Florida Project.

A okolo čeho se tedy příběh hororu The Turning točí? Jak už jsem výše zmínila, půjde o adaptaci gotické novely od amerického autora Henryho Jamese. Děj se soustředí na mladou dívku Kate (Mackenzie Davis), která jde pracovat jako vychovatelka na vesnické panství zvané Bly, což je její první prací, a má se starat o dvě děti, Floru (Brooklynn Prince) a Milese (Finn Wolfhard). Zpočátku se děti chovají velmi vzorně, je to však příliš dobré na to, aby to byla pravda. Později začne mít Kate zvláštní vize a začíná mít podezření, že děti ukrývají děsivé tajemství. Existují na panství duchové, nebo se vychovatelka zbláznila?

Co říkáte na herecké kvality Finna Wolfharda. Líbí se Vám, že je postupně obsazován do větších rolí? Znáte knížku? Co se týče traileru, vypadá super, má temnou atmosféru a také skvělé hudební pozadí. Za sebe musím říct, že se na film velmi těším. V USA bychom se jeho premiéry měli dočkat již 24. ledna 2020. Uvidíme, kdy následně dorazí k nám. Vaše odpovědi nám napište níže do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, abyste nepřišli o žádné novinky. 

-reklama-