Tak jsme se konečně dočkali. Už jsme přestávali věřit, že se trailer před samotnou premiérou prvního dílu druhé série seriálu The Umbrella Academy dočkáme. Kromě pár pěkně švihlých záběrů jsme se ale dočkali pár překvapivých momentů. A to především toho na samotném konci.

Trailer na druhou sérii byl slibován už skoro dva týdny, štáb nás však v čele s Jeremym Slaterem, showrunnerem seriálu, napínal až skoro do samotného konce. Teď si ho však konečně můžeme plnými doušky vychutnat. Prvně určitě stojí za zmínku atmosféra 60. let, která na nás čiší z každého záběru, feel-good atmosféra na nás dýchá přes obrazovku a slibuje, že i druhá série se ponese v dost vtipně naladěném duchu.

O tu se nejspíš opět postará Jasper, který se dle traileru stane určitou uctívanou osobou v hippies komunitě. Alison zde má naopak nějakou neznámou lásku a nejspíš se bude pasovat s postavením afroameričanů v době minulého století, Diego má zase ty své nové dlouhé vlasy. Koho v traileru moc nevidíme, je samotná postava Vanyi, která nejspíš bude mít dost zásadní a spoilerové momenty.

Největším překvápkem byla však závěrečná scéna, která nám odhalila setkání sourozenců s mladší verzi jejich otce, Reginalda Hargreevese. Mohl by to být důvod, proč si pak tyto zvláštní sourozence pořídí? A proč se s otcem vůbec chtějí setkat? Tolik otázek!

Druhá série seriálu The Umbrella Academy startuje 31. července a na její trailer se můžete podívat zde:

Související:

The Umbrella Academy: Nová postava se představuje na zbrusu novém plakátu na blížící se druhou sérii

The Umbrella Academy: První promo fotky odhalují zásadní informace týkající se druhé série

The Umbrella Academy: Dlouho očekávání sourozenci se ukazují na prvních plakátech ke druhé sérii

The Umbrella Academy: Ve druhé sérii se dočkáme velkých změn v obsazení postav

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz