Populární seriál The Umbrella Academy, který rozrazil pomyslné dveře na Netflixu jeho překvapivou sledovaností a širokým ohlasem, srší novinkami více a více a my opět přicházíme s novým článkem zaměřeným na něco nového okolo oblíbené partičky netradičních hrdinů.

Poslední dobou to na Instagramech a Twitterech tvůrců a herců žije. Skoro každý den vidíme nový plakát jak jednotlivých postav tak jejich variací. Sice stále neznáme přesný děj či zápletku, s novými postavami jsme se však už stihli seznámit.

Na novém plakátu se nám ukazuje nová postava jménem Lila Pitts. Té se chopila herečka Ritu Arya, pro kterou to nejspíš bude velký seriálový debut. O této postavě se říká, že bude dost nepředvídatelná, zlomyslná, sarkastická a plná zvráceného smyslu pro humor. Doslova bych citovala slova showrunnera seriálu Jeremyho Slatera, který o ní prohlásil, že je to chameleon, který dokáže být tak chytrý či tak neuvěřitelně zvrácený, jak to daná situace vyžaduje – prostě naprosto perfektní charakter pro tento seriál.

Samotný příspěvek pak rovněž naznačuje, že by tato zajímavá postavička mohla mít co dočinění s Diegem. Tudíž se nejspíš bude objevovat v jeho časové linii a tak nějak očekáváme, že nebudou jenom kamarádi. Ale kdo ví?

Druhá série seriálu The Umbrella Academy startuje 31. července, nenechte si ji ujít!

Související:

The Umbrella Academy: První promo fotky odhalují zásadní informace týkající se druhé série

The Umbrella Academy: Dlouho očekávání sourozenci se ukazují na prvních plakátech ke druhé sérii

The Umbrella Academy: Ve druhé sérii se dočkáme velkých změn v obsazení postav

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz