Už jste viděli tu dlouho očekávanou druhou sérii populárního netflixovského seriálu o netradičních superhrdinech, která teď naprosto zaplavila internet? Pokud ano, určitě si nemůžete nechat ujít první novinky ohledně potencionální třetí série.

Druhá série se společně s naší oblíbenou partičkou sedmi podivných sourozenců objevila na Netflixu v pátek 31. 7. a vzhledem k její přiměřené stopáži deseti epizod nedělalo již mnoha lidem problém projet celou druhou řadu a vychutnat si atmosféru šedesátých let, do kterých se Hargreevesovi dostali, během jednoho dne.

Fenomenální úspěch, který odpálila už první série, dal velké želízko do ohně očekávané sérii druhé, která se stihla natočit ještě před koronavirovými opatřeními, a proto zůstala jako jedna z mála seriálů v původním datu. Druhá série opět rozrazila dveře ve sledovanosti – tentokrát se na to už však tak nějak čekalo. Diskuze o sérii třetí jsou na místě, ač ji ještě tvůrci oficiálně nepotvrdili.

I přesto nás showrunner seriálu, Steve Blackman, nenechává dlouho na holičkách a odhaluje, co by v možném pokračování dál rozvíjel. A není to nic jiného než samotné schopnosti. Pozorní diváci si určitě mohli všimnout, že se v druhé sérii právě se schopnostmi pracuje mnohem více než v sérii první. Rodina je znovu pospolu a opět své dary používá. To logicky vede ke zlepšování a tréninku, kterého po smrti Bena zanechali.

Například postava Pětky se zde už nesetkává s problémy cestování časem, které zapříčinily jeho zmizení v sérii první. Rovněž i Vanya získává potencionální kontrolu a jistotu, samostatně pak stojí postava Klause, do jehož těla se nově mohl transformovat Ben. Přesně tímto směrem by se chtěl Blackman realizovat i nadále.

„Všichni postupně dospívají a spolu s jejich věkem se nadále rozvíjí i jejich schopnosti. Učí se stále novým věcem. Byli trénovaní přísným otcem až do svých patnácti let, dokud jejich trénink nebyl přerušen. Možná, že až v budoucnu odhalí, do jaké míry mohou své schopnosti skutečně využít.“

Netflix má klasicky ve zvyku počkat si na oficiální čísla sledovanosti a až pak se rozhodnout, zda dá projektu zelenou, či ho ukončí. U Umbrelly tak nějak s druhou možností nepočítáme, přesto nás však můžou vždy překvapit.

O novinkách týkajících se možné třetí série seriálu The Umbrella Academy vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz