Seriál The Umbrella Academy poslední dobou chrlí jednu novinku za druhou. Datum druhé série, které je v plánu již 31. července, se k nám řítí rychleji než druhá vlna koronaviru a produkce nás od novinek nenechává vydechnout!

Pokud sledujete oficiální twitter Netflixu, určitě jste si museli všimnout toho fanouškovského nadšení, které je budováno skrze tento populární superhrdinský seriál. Do začátku premiéry mají v plánu vytáhnout každý den jakoukoliv novou informaci, která nás čeká v druhé sérii. A začali pěkně zostra.

Na nejnovější zveřejněné fotografii vidíme mladého šimpanze Poga, jakéhosi služebníka a rádce otce sourozenců Reginalda Hargreeva. Zde je však ještě malým špuntem, neboť – jak už všichni dávno víme – naše oblíbená partička se přesunula do šedesátých let minulého století a bude se pokoušet zachránit svět před blížící se apokalypsou. Vzhledem k tomu, že nám trailer prozradil i účast mladší verze jejich otce, můžeme se nejspíš těšit na samotné seznámení a vytvoření tohoto zvláštního přátelství – a taky se možná konečně dozvíme, jak je možné, že opice může myslet a mluvit!

Druhá série seriálu The Umbrella Academy startuje již tento pátek 31. 7. proto si ji nenechte ujít a podívejte se na trailer:

související:

The Umbrella Academy: Ve druhé sérii se dočkáme velkých změn v obsazení postav

The Umbrella Academy: Dlouho očekávaní sourozenci se ukazují na prvních plakátech k nové sérii

The Umbrella Academy: První promo fotky odhalují zásadní informace týkající se druhé série

The Umbrella Academy: Nová postava se představuje na zbrusu novém plakátu na blížící se druhou sérii

The Umbrella Academy: Co prozradil dlouho očekávaný trailer o druhé sérii

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz